2015 metų archyvas

Medicinos darbuotojų diena 2015

2015 05 04

Raudondvario dvare balandžio 28 dieną vykusiame Medicinos darbuotojų dienos minėjime Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas dėkojo medicinos darbuotojams už pasiaukojamą darbą, džiaugėsi, kad Kauno rajonas išsiskiria gerais sveikatos rodikliais. Buvo pagerbti labiausiai nusipelnę rajono medikai ir gydymo įstaigos.

Meras Valerijus Makūnas įteikė apdovanojimus už 2014 m. rezultatus. Už sėkmingą įstaigos plėtrą statulėle „Gerumo sparnai“ apdovanotas Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centras (direktorius Valdas Oniūnas). Prizą už aktyvų profilaktinį darbą gavo  Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centras (direktorė Dainora Kudzinskienė). Nominacija „Už pacientų pasirinkimą gydytis čia“ paskirta praėjusiais metais daugiausiai pacientų pritraukusiai UAB „InMedica“ Garliavos klinikai (direktorius Arūnas Ivanauskas).

Už sąžiningą, ilgametį, stropų darbą ir rūpestį pacientais Kauno rajono savivaldybės mero padėkos įteiktos ir 15 Kauno rajono medicinos darbuotojų. Du mūsų įstaigos darbuotojai - skubios medicinos pagalbos slaugos specialistė Audronė Vidugirienė, ir vairuotojas Arvydas Bartašius taip pat buvo įvertinti Mero padėkomis.

Fotogalerija