2016 metų archyvas

X-osios Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynės

2016 09 26

2016 m. rugsėjo 15-16 d. Druskininkuose vyko jubiliejinės X-osios Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynės, organizuotos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos (LSMU MA) Ekstremaliosios medicinos katedros, Lietuvos skubiosios medicinos draugijos, LSMU MA Skubiosios medicinos klinikos ir Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacijos. Žaidynės yra orientuotos į medicinos pagalbos teikimą ypatingų situacijų metu ir skirtos visų specialybių gydytojams, slaugytojams ir paramedikams.
 
Šiose žaidynėse dalyvavo 33 medikų komandos, tarp kurių buvo Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Kazachstano atstovai. Iš viso medikams reikėjo įveikti šešias įskaitines užduotis bei dvi, į bendrą rezultatą neįeinančias užduotis - inscenizuotą masinės nelaimės užduotį ir estafetės rungtis. Estafetės rungtyje geriausiai pasirodė viena iš dviejų dalyvavusių Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažų.

Žaidynių nugalėtojai buvo skirstomi į didžiųjų miestų, mažųjų miestų bei užsienio dalyvius, kur nugalėtojais tapo atitinkamai Kauno miesto, Gargždų, bei Ukrainos ekipažai.

Džiaugiamės turėdami galimybę nuolat tobulinti savo praktinius įgūdžius, kelti kvalifikaciją greitosios medicinos pagalbos žaidynėse.

Fotogalerija