2020 metų archyvas

Mūsų veikla 2019 metais

2020 03 04

2020 m. kovo 2 dieną įvyko mūsų įstaigos ataskaitinis susirinkimas, kuriame aptarta 2019 metų veikla.
 
Susirinkime dalyvavo Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas, Socialinių reikalų ir sveikatos komiteto pirmininkas Saulius Davainis, savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė.
 
Įstaigos veiklos ataskaitą už 2019 metus pristatė VšĮ Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stoties vyr. gydytoja (direktorė) Nelita Gudžiūnaitė - Bybartienė.

Ataskaitoje pažymėta, kad 2019 m. iš viso pagalbą Kauno rajono gyventojams greitosios medicinos pagalbos stotis teikė 16 244 kartus. Iš jų - 72 gimdyvėms, 1843 kartų skubi pagalba teikta traumų atvejais ir 13 105 kartus – ūmiai susirgus. 2019 metais pasiektas 91,09 % operatyvumo rodiklis.

Pateiktas įstaigos pajamų ir sąnaudų palyginimas 2017 - 2019 metais. Pasidžiaugta teigiamu įstaigos balansu.

Atasakitoje pristatyta informacija apie 2019 m. nupirktą medicininę aparatūrą: įsigyti 3 dirbtinės plaučių ventiliacijos (DPV) aparatai; 3 vakuuminiai atsiurbėjai „ACCUVAC“; kūdikio gaivinimo manekenas „Brayden“.

Buvo pasidžiaugta 2019 m. įvykusiu viešųjų pirkimų konkursu ir įsigytais 2 naujais, moderniais, išskirtie kokybe pasižyminčiais GMP automobiliais, kurie pas Kauno rajono gyventojus išriedėjo 2020 m. vasarį.

Vyr. gydytoja pasidžiaugė, kad 2019 m. darbuotojai kelis kartus dalyvavo Kraujo donorystės akcijose bei kartu su kolegomis GMP veiklą pristatė Kauno rajono moksleiviams projekte „SOS -112“.

Ataskaitiniame susirinkime Vidaus medicininio audito ataskaitą už 2019 m. pristatė lokalaus medicininio audito grupės vadovas Alfonsas Paliulis.

Susirinkime taip pat dalyvavo asmens duomenų apsaugos pareigūnė A.Vainorienė, kuri pristatė Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento pagrindinius reikalavimus medicinos įstaigai ir priminė darbuotojams pagrindinius asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus dirbant su pacientų asmens duomenimis.

Vicemeras P. Visockas pasidžiaugė, kad savivaldybė gali tik didžiuotis turėdama savo sudėtyje tokio įstaigą. Džiaugėsi rezultatais, modernia įranga, džiaugėsi, kad įstaiga matoma socialinėje erdvėje. Vicemeras padėkojo, kad įstaiga talkina budėdama savivaldybės renginiuose.
 
Vicemeras P. Visockas ir vyr. gydytoja N. Gudžiūnaitė – Bybartienė įteikė apdovanojimus ir padėkas už geriausius darbo rezultatus 2019 metais šiems darbuotojams:

Nominacijas - „Sėkmės istorija 2019“, už išgelbėtą gyvybę ant Seredžiaus piliakalnio - Danguolei Visockienei ir Arvydui Bartašiui bei už išgelbėtą kūdikio gyvybę Kiprui Medišauskui ir Laimonui Kleveckui.

Padėkos, už sėkmingą dalyvavimą XIII-iose Lietuvos GMP žaidynėse, atstovaujant įstaigą įteiktos darbuotojams: Ingai Boguslauskienei, Laurynui Kanapeckui, Pauliui Vargaliui, Mantui Giedraičiui,  Kiprui Medišauskui, Gyčiui Kliučinskui.