Padėkos

Padėka gydytojui Sergejui Gavrilovui, vairuotojui - paramedikui Martynui Leskauskui ir savanorei Rūtai

Pacientė rašo: „Balandžio 23 dienos rytą, Sekmadienį susižeidžiau pirštą. Su panardinamu trintuvu jį giliai įsipjoviau. Pirštas stipriai kraujavo, skaudėjo, nežinojau ar reikės siūti ar galbūt savaime užsitrauks žaizda, todėl išsikviečiau greitąją pagalbą, kad apžiūrėtų. Atvyko greitai, apžiūrėjo, pasakė, kad reikės susiūti, nuramino, pamatavo spaudimą ir nuvežė į traumatologinį. Labai dėkoju Rūtai, Sergėjui ir Martynui už suteiktą pagalbą, nuraminimą ir nuoširdų bendravimą, kuris taip reikalingas nelaimės atveju.“

(2023-04-25)

Padėka smpss Daliai Zabielienei ir vairuotojui-paramedikui Laimonui Kleveckui

Prašau perduoti didelį ačiū, vakar dirbusiai GMP brigadai 1608 (iškvietimas vakare ~21:30-22:00 į Domeikavą, Radikiai). Rūpestingi, paprasti, malonūs, viską padarė 100%.

(2023-04-13)

Padėka gydytojui Pauliui Vargaliui ir vairuotojui - paramedikui Tomui Vidmantui

Pacientas rašo: „Kvietimas 03.26 apie 18:35 Brigada 1611. Puikūs profesionalai, operatyvūs, mandagūs. Dėkingas už pagalbą.“

(2023-03-27)

Padėka smpss Danguolei Visockienei ir vairuotojui - paramedikui Tomui Vyzui

Pacientė rašo: „Praėjo daug laiko, bet žiūrėdama nuotraukas pagalvojau, kad geriau vėliau nei niekada. Ačiū 1610 komandai už kelionę į gimdymą, gerą nuotaiką ir greitą pristatymą į gimdymo įstaigą. Viskas buvo 2022.04.21 Vilkijoje. Nuvykus jau buvo 7cm atsivėrimas, tai jų operatyvumas buvo labai svarbus“

(2023-03-24)

Padėka gydytojui S. Gavrilovui ir GMP automobilio vairuotojui Zigmui Prikockui bei savanorei Rūtai M.

„Nežinau vardų ir pavardžių, bet komanda, atvykusi į eismo įvykį Garliavoje (2022-02-12 apie 10.30 ryte) buvo fantastiškai maloni, profesionali, raminanti. Tiek jų tarpusavio komunikacija pagarbi vienas kito atžvilgiu, tiek komunikacija su manimi - nukentėjusiąja. Ačiū visiems!

Pacientė N. B. (2023-02-12)

 Padėka smpss Mildai Kovei ir GMP automobilio vairuotojui Zigmui Prikockui

„Šįmet pirmą kartą teko bendrauti su Kauno raj. greitąja, nes pagalbos prireikė būnant sode. Pasitaikė reto nuoširdumo brigada... o gal ten visi tokie...ačiū jums, būkit sveiki ir laimingi.“

Pacientė Z. R. (2022-09-07)

Padėka gydytojui Kiprui Medišauskui ir vairuotojui – paramedikui Mantui Savickui

"Nuoširdus ačiū GMP brigadai 1609, kuri rugpjūčio 6 d. Raudondvaryje teikė pagalbą mergaitei su praskelta galva. Komanda puikiai suteikė pagalbą ir vaikui ir stresuojančiai mamai. Ačiū jums ir kuo ramesnių budėjimų."

Mama (2022-08-07)

Padėka smpss Mildai Kovei ir GMP automobilio vairuotojui Sauliui Lazdauskui

Kauno rajono greitoji pagalba iš tikro pati greičiausia Lietuvoje. Man sekmadieni įvyko nelaimė netikėtai, nenujaučiant bėdos, savo kieme apie 20val. vakaro Kačerginėje. Nemačiau nei gydytojos, nei vairuotojo veidų, nežinau vardų, bet noriu pasakyti Jiems nuoširdų AČIŪ. Tik Jų pagalbos dėka šiandiena nesu paralyžiuota. Jie atvyko taip greitai ir pilna ta žodžio prasme LĖKĖ i Kauno klinikinę ligoninę, tik ligoninėje jau niekas neskubėjo, nors žinojo, kad paralyžiuota pusė veido ir kiekviena minutė labai svarbi. Dar ir dar kartą Jums gerbiamoji brigada AČIŪ!

Pacientė V. N. (2022-08-01)

Padėka smpss Redai Gataveckienei ir Audronei Vidugirienei bei vairuotojams – paramedikams Juozui Gicevičiui ir Liutaurui Verkauskui

Nuoširdžiausias AČIŪ Jums, penktadienį padėjus ir išgelbėjus užspringusią mergaitę Barupės g. Kauno r.

(2022-08-01)

Padėka smpss Sauliui Adomui Valadkai ir vairuotojui - paramedikui Tomui Vidmantui

"Noriu nuoširdžiai padėkoti Garliavos GPM, kurie vakar 2022-07-24 atskubėjo į Smiltynų I kaimą. Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū tam nuostabiam vyrui, kuris savo gerumu, švelnumu ir žiniomis ne tik suteikė visą pagalbą, bet ir nuramino visą šeimą. Linkiu jam kuo didžiausios sėkmės darbuose ir sveikatos"

(2022-07-28)

Padėka smpss Sauliui Adomui Valadkai ir GMP automobilio vairuotojui Andriui Naujokaičiui

Pacientė dėkoja GMP komandai už profesionaliai suteiktą pagalbą sutrikus širdies ritmui, už žmogiškumą, palaikymą bei gerą žodį.

(2022-07-09)

Padėka smpss Vilmai Karietienei  ir vairuotojui - paramedikui Laimonui Kleveckui

Artimieji dėkoja  GMP komandai 1604, kuri operatyviai ir profesionaliai 2022-06-30 suteikė pagalbą 80 metų pacientei Domeikavoje.

(2022-07-07)

Padėka smpss Tadui Vainorui ir GMP automobilio vairuotojui Viktorui Pčalinui

Pacientė rašo: „Nuoširdžiai dėkoju Kauno rajono GMPS komandai -  Viktorui ir Tadui, kurie 2022 m. kovo     19 d., apie 11.30 val. pagal iškvietimą atvyko į Akademijos miestelį. Džiaugiuosi, kad Kauno r. GMPS dirba puikūs, nuoširdūs ir atsidavę savo profesijai žmonės. Kuo didžiausios sėkmės Jiems!!!

Pagarbiai, Nijolė (2022-03-20)

Padėka smpss Mildai Kovei

Pacientė rašo: „26 nėštumo savaitę netikėtai prasidėjo nėštumo komplikacijos. Baimė ir panika tiesiog užtemdė protą. Atrodo, kad tik prieš akimirką džiaugiausi ir laukiau, o staiga viskas byra į šipulius. Buvau viena namie, bet sugebėjau paskambinti 112 ir viską smulkiai papasakoti. Greitoji pagalba atvyko labai greitai. Atsimenu tiek, kad mano visas kūnas drebėjo, o galvoje sukosi tik patys liūdniausi scenarijai. Nors jau praėjo du metai, bet iki šiol atsimenu medikės Mildos Kovės ramų kalbėjimo toną, šypseną veide ir draugiškas akis. Kelionės iki Kauno Klinikų Akušerijos Skyriaus metu aš jaučiausi labai ramiai. Medikė Milda mane kalbino, ramino ir sakė, kad viskas bus gerai. Jos elgesyje nemačiau nei lašelio nerimo. Tai labai svarbu tokioje situacijoje. Tuo metu taip norisi gauti bent šiek tiek optimizmo ir vilties. Nuvykus į Klinikas ir pamačiusi personalo nerimą dėl kūdikio gyvybės aš grįžau į realybę ir supratau kokia rimta situacija yra iš tiesų. Ačiū Dievui ir visiems medikams, kad šiandiena mes auginam sveiką dukrytę. Taip, ji ankstukė, gimė kovo 11d, bet mūsų istorija yra iš tų laimingųjų! Mano laiško tikslas - pasakyti kokie nuostabūs žmonės Jūs esat! Kai bus sunki pamaina, kai būsit pavargę ar truks miego, kai darbe atsitiks labai liūdnos situacijos, nepamirškit - Jūs esat ypatingi! Jūs gelbėjat gyvybes. Tai yra šventas darbas. Medikei Mildai Kovei atskira padėka! Niekada Jūsų nepamiršiu.“

(2022-03-15)

Padėka smpss Martynui Brokui ir GMP automobilio vairuotojui Liutaurui Verkauskui, o taip pat smpss Jūratei Kėvalienei ir GMP automobilio vairuotojui Juozui Mykolaičiui

Mūsų pacientas J.V. rašo: „Esu labai dėkingas gruodžio 6 d. apie 10:00 val ir gruodžio 9 d. apie 21:30 į Kiparisų g. Giraitėje atvykusioms brigadoms už paprastumą, rūpestį, atsakingumą bei pagalbą."

(2021-12-09)

Padėka smpss Martynui Brokui ir vairuotojui - paramedikui Juozui Gicevičiui

„Labai džiaugiuosi patirtimi su brigada 1609, kuri skubėjo pas karščiuojančią 4 metų mergytę į Vilkiją! Paramedikas labai malonus, labai gražiai bendravo su mergyte, gražu žiūrėti, kai vyrai taip gražiai bendrauja su vaikučiais! Stiprybės ir sveikatos jums!”

Mažosios pacientės artimieji (2021-11-28)

Padėka gydytojai Galinai Lisovskajai ir vairuotojui – paramedikui Tomui Vidmantui

Dėkoju puikiai komandai, kuri per keletą minučių atskubėjo į Domeikavą liepos 7 d. ir profesionaliai suteikė pagalbą 51 m. vyrą sugėlus bitėms. Žmogiškumu ir patarimais nuramino pacientą ir artimuosius. Automobilis buvo  pažymėtas 1611.

Paciento artimieji (2021-07-08)

Padėka gydytojui Kiprui Medišauskui ir vairuotojui – paramedikui Juozui Gicevičiui

Labai nuoširdžiai norime padėkoti už žmogiškumą, operatyvumą, nuoširdų bendravimą, kompetenciją bei suteiktas žinias kaip elgtis kitą kartą tokioje situacijoje greitosios pagalbos ekipažui p. Kiprui bei p. Juozui! Sėkmės Jums darbuose linkėdamas Maxas. Padėka vieša. (Iškvietimas liepos 4 d. ~23 val. Viados degalinė).

(2021-07-05)

Padėka gydytojai Galinai Lisovskajai ir GMP automobilio vairuotojui Karoliui Kulikauskui

Pacientas M. D. rašo: "Labai norėjau padėkot brigadai, kuri dirbo 2021.06.22 dieną, automobiliu, pažymėtu 1605 numeriu, kuriuos sustabdėm važiuojant, kai mašinoje esančiam žmogui nutiko sveikatos problemų. Ačiū Jums už suteiktą pagalbą. Sėkmės Jums ir sveikatos Jūsų darbe."

Pacientas M. D. (2021-06-22)

Padėka smpss Jolantai Baliulevičienei ir vairuotojui - paramedikui Tomui Ašmenai

"Labai dėkojame už greitą atvykimą greitosios pagalbos darbuotojams Jolantai Baliulevičienei ir Tomui Ašmenai!!! Už kokybišką darbą, už suteiktą pagalbą ir nuoširdų bendravimą, gerus patarimus. Ačiū, kad išvykote suteikdami stimulo!!! Linkiu visam Kaunui tokių darbuotojų!!! Ačiū!!!"

Pacientė Janina M. (2021-06-20)

Padėka smpss Jolantai Baliulevičienei  ir GMP automobilio vairuotojui Andriui Naujokaičiui

Paciento dukra dėkoja komandai, kuri 2021-06-14 suteikė visą reikiamą pagalbą Vandžiogalos seniūnijoje gyvenančiam tėvui L. B., staiga sutrikus širdies veiklai, atsiradus stipriam dusuliui.

Paciento dukra (2021-06-15)

Padėka smpss Jūratei Kėvalienei  ir GMP automobilio vairuotojui Juozui Mykolaičiui

Pacientė L. A. dėkoja komandai, kuri 2021-06-10 atvyko į Domeikavą, už jų nuoširdumą ir stiprų emocinį palaikymą, ko pasekoje pacientei neprireikė vykti į ligoninę.

Pacientė L. A.  (2021-06-11)

Padėka smpss Danguolei Visockienei  ir GMP automobilio vairuotojui Andriui Pčalinui

„Dėkojam 1610 brigadai, kuri 2021-06-04 vyko į gaivinimą Vilkijoje. Nors atgaivinti nepavyko, bet kolektyvas buvo labai nuoširdus. Ačiū jums už greitą atvykimą.“

Artimieji (2021-06-09)

Padėka gydytojui Sergejui Gavrilovui  ir vairuotojui-paramedikui Laimonui Kleveckui

„Didelis ačiū GMP brigadai greitai atskubėjusiai 2021.05.26 į iškvietimą Piliuonoje ir operatyviai suteikusiai pagalbą. Nepasidomėjom nei brigados nr., nei šaunių vyrukų vardais, net gal ir nepadėkojo vyras Remigijus, kai jį ,kenčiantį didelį ūmų skausmą perdavė Kauno klinikų medikams. Dar kartą ačiū ir sėkmės teikiant pagalbą.“

Paciento žmona (2021-05-27)

Padėka smpss Vitalijai Jokubauskienei ir vairuotojui – paramedikui Arvydui Kaminskui

“Dėkoju gegužės 22 dienos vakare Vilkijoje budėjusiam ekipažui! Po Jūsų suteiktos profesionalios ir nuoširdžios pagalbos sėkmingai įveikiau du šimtus kilometrų iki namų! Ačiū!!! „

Pacientas E. B. (2021-05-23)  

Padėka smpss Mildai Kovei ir vairuotojui – paramedikui Kęstučiui Kybartui

Pacientė dėkoja komandai už nuoširdumą, patarimus, profesionaliai suteiktą pagalbą, staiga sunegalavus. "2021-04-26 brigada į Domeikavą atvyko labai greitai. Medikai profesionaliai atliko savo darbą, buvo nuoširdūs ir suprantantys, kaip kenčia sergantis žmogus."

Pacientė L. A. (2021-04-27)

Padėka smpss Virginai Venslovienei  ir vairuotojui – paramedikui Alvydui Paškevičiui

"Labai dėkojame 2021-03-25 vakarą 1610 automobiliu budėjusios greitosios pagalbos kolektyvui, kurie, atsižvelgdami į tai, kad atvyko į iškvietimą pas mažą vaiką, su mūsų susižeidusia dukra elgėsi labai draugiškai, švelniai ir ramiai. Mergaitė, nors iš esmės, pirmą kartą susidūrusi su GP medikais, jų neišsigando, o priešingai, buvo ganėtinai rami ir atsipalaidavusi, dėl to net truputį pavyko nukreipti jos dėmesį nuo skausmo. Nesuspėjome padėkoti, tad norime dabar pasakyti nuoširdų ačiū jums už pagalbą bei pristatymą į skubios pagalbos centrą. Gera tokiose gyvenimo situacijose sutikti tokius profesionalius žmones."

Mama (2021-03-26)

Padėka smpss Daliai Zabielienei ir GMP automobilio vairuotojui Viktorui Pčalinui

"Noriu perduoti didelę padėką greitosios komandai 2021.01.11 apie 10-11 val. pasirūpinusiais mano tėčiu Vijūkuose. Nežinau kuom būtų pasibaigę, jeigu nebūtų tėčio pristatę į Kauno infekcinę ligoninę. Dėkoju už nuoširdų ir geranorišką bendravimą ir svarbiausia už teisingo sprendimo priėmimą. Didelis Jums ačiū! Linkiu sveikatos ir Dievo palaimos!"

Dukra (2021-01-25)

Padėka smpss Danguolei Visockienei ir vairuotojui – paramedikui Arvydui Kaminskui

„Dėkoju už 2020-12-30 profesionaliai man suteiktą pagalbą, žmogiškumą ir greitą transportavimą į ligoninę. Šiuo metu sveikstu po persirgto infarkto ir stentavimo operacijos.“

Pacientas Liudas Z. (2021-01-08)

Padėka smpss Jūratei  Kėvalienei ir GMP automobilio vairuotojui Juozui Lukoševičiui

"Norėjau padėkoti medikams iš Domeikavos, kurie atvyko pagelbėti gruodžio 23 rytą. Mano vyras skundėsi širdies skausmu ir nuostabi medikė priėmė sprendimą nuvežti jį į klinikas, kur pasirodė, kad tai buvo infarktas, ko pasekoje daktarai atrado chronišką širdies ligą. Esam dėkingi, kad nepabūgo ir profesionaliai suteikė pagalbą anglakalbiui pacientui. Ir apskritai, visa patirtis, kad ir nemalonaus incidento, buvo teigiama ir itin profesionali. Dėkojam labai labai - gerų Jums metu!"

Paciento žmona (2021-01-04)

Padėka smpss Liudmilai Kavaliauskienei

„Noriu labai padėkoti gydytojai, dirbusiai 20.12.27 ir apie 10 val. atvažiavusiai į Pagirių kaimą. Medikė labai profesionaliai apžiūrėjo karščiuojantį 1 metų mažylį, davė profesionalius patarimus, nuoširdžiai patarė ir nuramino. Jūsų profesionalių patarimų dėka, mažylis sveiksta. Ačiū Jums labai!“

Pacientė B. (2020-12-29)

Padėka gydytojui Laurynui Kanapeckui  ir vairuotojui-paramedikui Martynui Brokui

Už profesionaliai suteiktą pagalbą ir žmogiškumą Šv. Kūčių vakarą, Viršužiglio k., staiga sunegalavus žmonai, dėkoja vyras.

Pacientės vyras (2020-12-28)

Padėka smpss Mildai Kovei ir vairuotojui-paramedikui Erikui Žilinskui

 
"Noriu padėkoti Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos direktorei ir jos vadovaujamai medikų komandai, kurie šiandien skubėjo į Piliuoną. Už nepaprastai skubią ir nuoširdžią pagalbą suteiktą mano brangiausiam ir artimiausiam žmogui - mamytei."
 
Dukra, D. G. (2020-12-03)

Padėka smpss Anatolij Airini ir vairuotojui-paramedikui Lukui Strelkauskui

"Esame labai dėkingi už skubiai suteiktą pagalbą ir malonų bendravimą. Gaila, kad neįsidėmėjau GMP brigados numerio (2020-12-01 vakaras, brigadoje buvo 2 vyrai). Dar kartą dėkojame ir linkime Jums sėkmės!"

Pacientė (2020-12-02)

Padėka gydytojui Sergejui Gavrilovui, smpss Audronei Vidugirienei, vairuotojams-paramedikams Kęstučiui Kybartui ir Vytautui Viltrakiui bei praktikantams Ugnei Norvaišaitei ir Aivarui Macijauskui

"Norime labai padėkoti šiems Kauno raj. GMPS didvyriams ! Nelaimingas atsitikimas Raudondvaryje tą dieną nutiko mano tėčiui su mama grįžtant automobiliu nuo Vilkijos pusės.

Ir tik šių visų medikų, visų aplinkinių nepažįstamų žmonių dėka, kurie iškvietė med. pagalbą, policiją, padėjo iškelti iš automobilio, gaivino ir suteikė viltį gyventi.

Dėkojame moteriai, kuri nuolat buvo šalia mano mamos.

Aš pats atskubėjau į vietą per 15-20 min., o jau buvo operatyviai atvažiavusios net dvi med. pagalbos. Jūs padarėte tikrą stebuklą ! Audrone, gyd. Sergejau, paramed. Kęstai, didelis ačiū būsimiems medikams Aivarui ir Ugnei.

Tėčiui yra atlikta operacija – įdėtas širdies stimuliatorius ir šiuo metu jis jaučiasi pakankamai gerai dėka jūsų visų pagalbos.

Iki tol nežinojau kam padėkoti, kol šiandieną negavau šio straipsnio, kuris buvo aprašytas ir Kauno dienoje. Sėkmės jums - darykite stebuklus ir toliau!"

Paciento sūnus Paulius (2020-10-29)

 

Padėka smpss Anatolij Airini ir vairuotojui-paramedikui Juozui Gicevičiui

"Tariu DIDELĮ AČIŪ Anatolijui Airini ir jo kolegai, kurie rugpjūčio 29 d. suteikė greitą, profesionalią pagalbą mano tėčiui. Ačiū, ačiū, ačiū." 

Aurelija B. (2020-08-31)

Padėka smpss Jolantai Baliulevičienei ir vairuotojui - paramedikui Albertui Žaguniui

"Nuoširdžiai dėkoju medikų brigadai 1610 už operatyviai suteiktą profesionalią ir nuoširdžią pagalbą paimant ligonę D. K. iš Kauno Klinikinės ligoninės, Gedimino g. ir pervežant bei užnešant į II aukštą Karmėlavoje, Vilniaus g."

Romualda P. (2020-07-22)

Padėka smpss Antanui Grigaliūnui ir vairuotojui-paramedikui Laimonui Kleveckui

„Liepos 7 d. apie 10 val. ryto buvo iškviesta GMP į Kauno raj. Samylų sen, Laumėnų kaimą. Skubiąją pagalbą suteikė 2 vyrai, kuriems nuoširdžiai dėkojame už labai malonų bendravimą, rūpestingumą ir kokybiškai suteiktą pagalbą.“

Paciento artimieji (2020-07-07)

Padėka smpss Jolantai Baliulevičienei ir vairuotojui - paramedikui Martynui Brokui

Mama dėkoja komandai už puikiai suvaldytą situaciją bei priimtą skubų sprendimą kūdikį, dėl jo būklės, pervežti į Kauno klinikas.

Mama G. P. (2020-05-13)

Padėka smpss Audronei Vidugirienei ir Ingai Boguslauskienei bei vairuotojams-paramedikams Mindaugui Žemaičiui ir Kęstučiui Kybartui

„Norėjau padėkoti jūsų darbuotojams už pagalbą, š. m. kovo 27 dieną Rokuose, soduose, gelbėjant vyriškio gyvybę. Gaila, gyvybės išgelbėti nepavyko, bet mano mama labai jums dėkinga, kad buvote kartu. Ačiū jums už žmogišką bendravimą ir palaikymą.“ 

Kristina M. (2020-03-28)

Padėka smpss Jolantai Šerelienei ir vairuotojui-paramedikui Giedriui Dvilaičiui

"Norėjau padėkoti gydytojams, kurie 2020.03.05 apie 9 val. važiavo į Kauno raj. Samylų sen. Laumėnų km. Ypatingai didelis dėkui vyriškiui iš tos brigados už suteiktą visokeriopą pagalbą ir geraširdiškumą. Tikiuosi, perduosite padėką. Ačiū."

 Daiva Z. (2020-03-07)

Padėka gydytojui Daliui Skupeikai ir savanorei Godai

Dukra dėkoja gydytojui už profesionalumą, laiku ir tinkamai suteiktą pagalbą jos tėčiui šių metų sausio 23 dieną Ringaudų kaime. Tėtis skubos tvarka buvo operuotas dėl aortos aneurizmos.

Dukra (2020-01-23)

 Padėka gydytojai Galinai Lisovskajai

Sūnus Česlovas dėkoja gydytojai už suteiktą pagalbą Noreikiškių kaime gyvenančiai mamai E. V. (80 m.). „Ačiū gydytojai už jautrumą, už nuoširdžią atjautą bei linkiu sėkmės nelengvame darbe.“

Sūnus Č.V. (2020-01-15)

Padėka gydytojui K. Medišauskui ir vairuotojui-paramedikui L. Kleveckui

Kūdikio tėtis rašo: "Ačiū, Kauno rajono greitoji pagalba! Gydytojas Kipras Medišauskas ir paramedikas Laimonas Kleveckas pademonstravo žaibišką reakciją ir maksimalų profesionalumą, kad mūsų užspringęs keturių dienų Kristupas neuždustų ir laiku atsidurtų specialistų rankose! Galvojau, kad taip vyksta tik filmuose, o pasirodo - ir Kauno rajone. Absoliutus pasididžiavimas jumis, KRGMPS, Kiprai ir Laimonai!"

Karolis T. (2019-12-30)

Padėka smpss J. Kėvalienei bei gydytojui K. Medišauskui ir vairuotojams-paramedikams T.Trilikauskui bei P. Vargaliui

„Greitąją medicinos pagalbą naktį iš spalio 28 į spalio 29-ą į Kampiškių kaimą (Alšėnų seniūnija) deja, bet teko kviestis net du kartus... labai maloniai nustebino, kad medikai atvyko labai greitai, kompetentingi specialistai. Ekipažo numerių nežinau, bet specialiai parašiau datą- pagal tai jums bus žinoma, kas tąnakt dirbo. Didelis AČIŪ jiems visiems už jų sunkų, bet labai reikalingą žmonėms darbą. Prašau perduoti didelę padėką abiem ekipažams.“  

 Pacientė B. P. (2019-10-31)

Padėka smpss R. Gataveckienei ir GMP automobilio vairuotojui J. Lukoševičiui

„Laba diena. Noriu padėkoti už man suteiktą skubią pagalbą Kauno rajone. Š. m. rusėjo 30 d. apie 15 val. maršrute Kaunas -Viršužiglis, stotelėje ,,I sodai" netekau sąmonės, nualpau  ir toliau kelionės neprisiminiau. Greitoji pagalba mane pristatė į Klinikas, kur tinkamai pasirūpino mano sveikata ir šiuo metu esu jau namuose. Už tai esu be galo dėkingas visiems, kas gelbėjo mano gyvybę ir sveikatą.“

Pacientas V. P. (2019-10-02)

Padėka smpss A. Grigaliūnui ir vairuotojui- paramedikui G. Dvilaičiui

Jauna mama rašo: „Laba diena, labai noriu padėkot medikų komandai, kuri šiu metų rugsėjo 17 dieną apie 21 val. atvažiavo į Žemaitkiemio k. Domeikavos sen. ir suteikė pagalbą - išgelbėjo mano mažylį, skubiai nedelsiant jį pristatė į Kauno klinikas, taip pat esame labai dėkingi ir Kauno klinikų komandai, kad mūsų angelėlis yra su mumis“.

Laura (2019-09-23)

Padėka smpss D. Visockienei ir GMP automobilio vairuotojui A. Bartašiui

Žmona rašo: „Nuoširdus AČIŪ Kauno rajono greitosios pagalbos brigadai 1603, kuri 2019.08.31 apie 17 val. padėjo išgelbėti mano vyro gyvybę tokiomis sudėtingomis sąlygomis, vyrą ištiko klinikinė mirtis ant Seredžiaus kalno AČIŪ JUMS GELBĖJANT ŽMONIŲ GYVYBES“.

Žmona Violeta ir sūnus Martynas (2019-09-02)

Padėka gydytojui M. Giedraičiui ir vairuotojui - paramedikui K. Kybartui

Dėkoju už suteiktą pagalbą komandai, kuri atvyko rugpjūčio 30 d. apie 8 val. Į Užliedžių k. Staiga pasidarė bloga mano mamai, kuri tuo metu buvo viena namuose. (Paaiškėjo, kad tai buvo ūmi plaučių edema). Aš pati tuo metu būdama Vilniuje iškviečiau greitąją pagalbą. Bijojau, kad mama nepajėgs įsileisti darbuotojų. Dar man neprivažiavus Elektrėnų, gavau žinią, kad darbuotojai sugebėjo susikalbėti su mama, kuri juos kažkaip įsileido ir jie jau vežė ją į ligoninę. Esu labai dėkinga, už tai, kad jie palaikė kontaktą su manim, nuramino ir mamą ir mane, o taip pat ir pasirūpino namais, nes grįžusi radau namus paliktus tvarkingai užrakintus. Šiandien mano mama jaučiasi žymiai geriau. Norėčiau, kad mano vardu padėkotumėt asmeniškai į šį iškvietimą atvykusiai komandai.

Dukra Jūratė (2019-08-31)

Padėka gydytojui K. Medišauskui ir vairuotojui - paramedikui M. Brokui

Už išgelbėtą tėčio gyvybę ir brigados profesionalumą dėkoja paciento sūnus A. E.

2019 m. kovo 29 d. Noreikiškių k. gyvenantis 72 metų vyras neteko sąmonės. Atvykus medikams paciento būklė išliko sunki dėl įvykusio MI. Brigada stabilizavo paciento būklę ir operatyviai pristatė jį į Kauno klinikas. Ten pacientui buvo skubiai atlikta intervencinė procedūra, po kurios jis sėkmingai sveiksta.

Paciento sūnus (2019-04-01)

Padėka smpss M. Kovei ir J. Baliulevičienei bei vairuotojams - paramedikams L. Kanapeckui ir G. Kliučinskui

Labai norėčiau padėkoti KRGMP darbuotojam Mildai ir Laurynui, Jolantai ir Gyčiui už bandymus atgaivinti artimajį 2018 08 10 dėja atgaivinti nepavyko. Bet Jūs dėjot daug pastangų jį gaivindami ir mus guosdami bei ramindami. Ypatingai norėčiau padėkot kažkuriam is vyrukų kuris sugebejo šypseną išspausti iš mūsų tokioj situacijoj tik gaila dėl streso tuo metu neatsimenu kuris, pamenu tik kad jam buvo antra darbo diena tai praktika ne is maloniųjų buvo... nuoširdus dėkui Jum už visą pagalbą ir pastangas tuo sunkiu metu!

I. M. 2018-11-29

Padėka smpss D. Zabielienei ir GMP automobilio vairuotojui V. Daunoravičiui

Paciento giminės rašo: „Nuoširdžiai dėkojame medikų ekipažui, kuris greitai ir profesionaliai pagelbėjo mūsų tėčiui išgyventi! Tai vyko rugsėjo 3-ios dienos vakare, Ringaudų sen., Gaižėnų k. Labai ačiū Jums! Sėkmės Jums Jūsų sunkiame darbe“.

Paciento giminės (2018-09-05)

Padėka smpss Jūratei Kėvalienei

Šių metų rugpjūčio 24 dieną apie 17 val. buvo teikta pagalba pacientei R. B., gyvenančiai Domeikavoje. 

Pacientė rašo: “Didelis dėkui medikei Jūratei Kėvalienei už suteiktą profesionalią pagalbą, kai buvo blogai. Ji puikiai atliko savo darbą, suteikė kvalifikuotą pagalbą, domėjosi, kaip sekasi sveikti. Didelis Ačiū! Daug stiprybės ir sveikatos Jūsų darbe“.

Pacientė (2018-09-04)

Padėka smpss Mildai Kovei ir vairuotojui-paramedikui Giedriui Dvilaičiui

2018 m. rugpjūčio 20 dieną buvo teikta pagalba Garliavos gyventojui V. B. dėl kojos sužalojimo.

Paciento draugas dėkoja pagalbą teikusiai brigadai už greitą reagavimą ir operatyvumą.

Paciento draugas (2018-08-21)

 
Padėka gydytojui Sergejui Gavrilovui ir vairuotojui – paramedikui Juozui Gicevičiui

2018 m. rugpjūčio 13 dieną buvo teikta pagalba Samylų seniūnijos, Laumėnų k. gyventojai J. Š.

Pacientė rašo: "Labai noriu padėkoti greitosios komandos gydytojui ir paramedikui, kurie buvo pas mane 2018-08-13. Nuostabūs, atsakingi, kantrūs, randantys gerą žodį. Jie atsakingai laukė kol pagerės sveikata, patardami ką vartoti iš vaistų jiems išvažiavus. Labai geros auros žmonės. Raminantis bendravimas labai padėjo išderintai mano sveikatai".

Pacientė (2018-08-17)

Padėka smpss Audronei Vidugirienei ir vairuotojui – paramedikui Tomui Ašmenai

2018 m. birželio 1 dieną buvo suteikta pagalba pėdą stiklo šuke susižeidusiai ir stipriai kraujuojančiai 28 metų Užliedžių kaimo gyventojai E. V. Už profesionalią pagalbą ir žmogiškumą pacientė dėkoja medikų komandai, kurie sutvarstė žaizdą ir išsigandusią pacientę nuvežė į Kauno klinikinės ligoninės Priėmimo, skubios pagalbos ir traumų skyrių.

Pacientė E. V. (2018-06-01)

Padėka smpss I. Boguslauskienei ir vairuotojui - paramedikui J. Gicevičiui bei praktikantui M. Brokui

Dėkojame Greitosios medicinos pagalbos 1609 komandai - smpss I. Boguslauskienei, GMP paramedikui J. Gicevičiui, praktikantui Martynui už operatyviai ir profesionaliai 2018 m. vasario 14 dieną suteiktą skubią pagalbą ir išgelbėtą gyvybę šimtametei Onai Jankauskienei. Mūsų mamytė persirgo sunkia gripo forma, kuri komplikavosi į plaučių uždegimą, o, atvežus į klinikas, buvo konstatuota ir priešinfarktinė būklė. Todėl šioje situacijoje šių medikų atsakingumas, požiūris į ligonį, situacijos įvertinimas ir kvalifikuotai priimti sprendimai, lėmė, kad mamytė pasveiko ir šiandien kartu su mumis džiaugiasi gyvenimu. Dar kartą Ačiū Jums. Tegul Dievas laimina Jūsų darbus ir žingsnius asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai, dukros Angelė, Marija ir Viktorija (2018-03-11)

Padėka gydytojai G. Lisovskajai ir vairuotojui - paramedikui J. Gicevičiui

2018 m. vasario 19 dieną buvo teikta pagalba pasiklydusiam ir sušalusiam 80 metų Babtų seniūnijos gyventojui L. Š. Dėl šalčio poveikio jam buvo sutrikusi sąmonė. Už profesionalią pagalbą, žmogiškumą ir išgelbėtą gyvybę dėkoja paciento sesuo. Šiuo metu vyras gydomas Respublikinėje Kauno ligoninėje.

Paciento sesuo (2018-02-28)

Padėka smpss R. Gataveckienei ir  vairuotojui - paramedikui L. Kleveckui

Už išgelbėtą 79 m. tėčio gyvybę, kuris išėjo iš namų prieš pusantros paros ir buvo dingęs be žinios, mūsų darbuotojams dėkoja dukra. „Tik po Jūsų patarimo ir padrąsinimo kreipėmės į policiją ir tėtis buvo surastas bei perduotas medikams. Pastarieji, nelaimės ištiktą žmogų sušildė, stabilizavo jo būklę ir saugiai pristatė į gydymo įstaigą. Esame Jums labai dėkingi už visapusišką pagalbą ir palaikymą“.

Dukra (2018-02-20)

Padėka gydytojui D. Skupeikai ir GMP automobilio vairuotojui G. Bikui

Pacientės dukra dėkoja greitosios pagalbos medikams, kurie teikė pagalbą š. m. vasario 19 d. Viršužiglio kaime gyvenančiai ir sunegalavusiai 80 metų mamai. „Ačiū Jiems už dėmesingumą, žmogiškumą, pagalbą ir atjautą. Medikai buvo labai atidūs, dėmesingi ir stengėsi padėti“.

Pacientės dukra (2018-02-20)

Padėka gydytojui M. Giedraičiui ir vairuotojui – paramedikui J. Gicevičiui

Paciento žmona rašo: „Dėkoju nuostabiam ekipažui už suteiktą pagalbą mano vyrui š. m. sausio 15 dieną, kai kvietėme medikus dėl didelių pilvo skausmų.  Medikai labai greitai atvyko, puikiai atliko savo darbą, suteikė profesionalią, kvalifikuotą pagalbą. Didelis Ačiū jiems! Daug sveikatos bei stiprybės nelengvame Jūsų darbe!“

Žmona (2018-01-17)

Padėka smpss I. Boguslauskienei ir GMP automobilio vairuotojui H. Valaičiui

Artimieji rašo: „Š. m. rugsėjo 18 dieną, Garliavoje, Kudirkos g. gyvenančiam 76 m. vyrui, staiga pirmą kartą pasireiškė traukuliai, triko sąmonė, kvėpavimas, blogėjo širdies darbas.  Dėkojame nuostabiam ekipažui – per visą gyvenimą kiek kviesta, dar tokio nuostabaus ekipažo nebuvo. Ačiū jiems!“ Suteikus skubią pagalbą, pacientas stabilios būklės buvo nuvežtas į skubios pagalbos skyrių.

Artimieji (2017-09-25)

Padėka smpss M. Kovei ir vairuotojui-paramedikui V. Viltrakiui

Paciento žmona rašo: „Š. m. rugpjūčio 30 dieną vyras Užliedžiuose nukrito iš aukščio ir patyrė galvos traumą, lūžo nosis ir akiduobė. Dėkojame komandai už operatyviai ir profesionaliai suteiktą pagalbą.“

 Žmona (2017-09-08)

Padėka smpss J. Kėvalienei ir GMP automobilio vairuotojui R. Juozaičiui

Paciento giminės rašo: „Pagalbą suteikė maloni brigada š. m. rugpjūčio 22 d. atvykusi apie 5.50 ryto į Marijampolės g., Garliavoje. Nuvykus į Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centrą, medikai džiaugėsi, kad profesionaliai sustabdytas kraujavimas, puikiai uždėti tvarsčiai. Esu dėkinga už suteiktą pagalbą 85- erių metų tėčiui“

 Artimieji (2017-08-23)

Padėka smpss L. Komarovai ir GMP automobilio vairuotojui J. Lukoševičiui

Paciento giminės rašo: “Atvykę medikai buvo itin dėmesingi, kantrūs, gavome profesionalias paslaugas. Didžiulis ačiū skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistei Laurai Komarovai ir jos komandai. Specialistė Laura – atidi pacientui, gebanti surasti tinkamus žodžius artimiesiems, kantriai ir rūpestingai dirbanti savo darbą. Labai vertinu Jūsų pagalbą sunkiu momentu, patarimus bei palaikymą. Džiaugiuosi, jog Kauno rajono GMPS dirba tokie puikūs specialistai, pacientu pasirūpindami lyg savo šeimos nariu, yra nuoširdūs ir atsidavę savo profesijai. Sėkmės visai medikų komandai nelengvame darbe.

Pagarbiai, Loreta K. (2016-11-12)

Padėka smpss D. Visockienei ir GMP automobilio vairuotojui A. Bartašiui
 
Pacientės giminės rašo: „Norėtume padėkoti GMP brigadai, važiavusiai pagal iškvietimą gegužės 28 d. paryčiais, apie 4-5 valandą ryto į Liūčiūnų kaimą Kauno rajone. Nuoširdžiai norėtume padėkoti medikei p. Danguolei. Atsiprašau, nepasitikslinau pavardės, bet turbūt p. Danguolės su niekuo negalima supainioti. Tai ypatingo profesionalumo ir jautrumo medikė. Labai dėkojame, kad greito GMP komandos reagavimo dėka mūsų mamai, kuriai buvo prasidėjęs kraujavimas iš skrandžio, pagalba buvo suteikta taip skubiai, kaip tik buvo galima – ji buvo nedelsiant nugabenta į Klinikas, kur jai buvo perpiltas kraujas. Su gerbiama Danguole susitikome jau nebe pirmą kartą, norėtume išreikšti ir pagarbą jos darbui, ir didelį dėkingumą. Ji ne tik profesionali medikė, sugebanti priimti  sprendimus įtemptose sąlygose, bet ir labai humaniška, palaikanti, nuraminanti, suteikianti visą reikalingą informaciją ir stiprybės tiek sergančiam, tiek artimiesiems. Tai labai svarbu. Esame jai labai dėkingi ir tikimės, kad ji ilgai darbuosis mūsų rajone. Linkime jai kuo ramesnių budėjimų ir kuo geresnės sveikatos sergantiems žmonėms, kuriems ji padeda. Geriausi linkėjimai iš Liūčiūnų kaimo.“

Ponia Audra Č. (2016-06-06)

Padėka gydytojui D. Skupeikai ir GMP automobilio vairuotojui G. Bikui
 
Paciento giminės rašo: „Noriu padėkoti Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos darbuotojui, kuris buvo iškviestas kovo 29 dieną apie 12 val. į Karmėlavos 2 kaimo Miško gatvę. Jo darbas susijęs su žmogaus sveikata ir gyvybę. Savo darbą jis atlieka atsakingai ir kruopščiai. Tokius darbuotojus reikia mylėti ir gerbti. Esame labai dėkingi už tokį puikų žmogų, kuris žino savo darbą. Prieš Jus žemai lenkiuosi ir sakau didelį ačiū.“
 
Su pagarba, ponia Inga S. (2016-03-29)